[24.07.2014] 57 spotkanie, Piotr Limanowski – Zen of refactoring

Hej,

wakacje w pełni a my tymczasem mamy dla was nowy pomysł :) Nigdy nie było JUGowych spotkań w wakacje, trzeba by więc to zmienić. Tym razem JUG na trawie! :) ale takiej legalnej, rosnącej przed starterem. Zabieramy koce, ‚power’ drinki i przychodzimy posłuchać Piotrka Limanowskiego, który opowie co nieco o refactoringu.

Skoro mamy już jedną nowość w postaci JUGa na zewnątrz (a fe, słońce! ;)) to podniesiemy poziom udziwnienia. Niedość, że będzie można zgubić ultrabladość mode, to jeszcze liczymy, że sesja będzie BOFowa i będziecie w niej aktywnie uczestniczyć. Za pomoc w eksperymencie będziemy wdzięczni i liczymy, na to że się pojawicie :)

Deszczu nie należy się bać, ubezpieczyliśmy się i w razie suabej pogody (choć taka nad morzem nie występuje w wakacje 😉 ) przeniesiemy się do zwyczajowej sali.

Abstract:

Software refactoring is hard. We need teachers, good practices, rules. We need peace, focus and ideas. We need the Zen-like rules for keeping our minds in check.

The talk tries to map the Zen mindfulness practices onto software refactoring using the Red-Green-Refactor, Mikado Method and a few other tools.

GdzieGdański Inkubator Przedsiębiorczości, Lęborska 3B, Gdańsk

Mettup: http://www.meetup.com/Trojmiasto-Java-User-Group/events/195846912/

Kiedy: 24.07.14, 17:30

Zapraszamy :)

 

Jedna myśl nt. „[24.07.2014] 57 spotkanie, Piotr Limanowski – Zen of refactoring

  1. Pingback: [28.08.2014] 58 spotkanie, QA Day z SJSI | Trójmiasto Java User Group

Możliwość komentowania jest wyłączona.