Sponsorzy i partnerzy

Solwit

Młoda firma, której misją jest budowanie trwałych wartości dla swoich Klientów, Akcjonariuszy i Pracowników, poprzez kreatywne wykorzystanie technologii cyfrowych do tworzenia i dostarczania innowacyjnych, skalowalnych rozwiązań. Oprócz bycia sponsorem upominków dla prelegentów firma SolwIT wspiera merytorycznie i logistycznie grupę, dając jej stabilne i profesjonalne fundamenty do przyszłego rozwoju.

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER

Starter to przestrzeń, wiedza i networking. To społeczność. Starter zmienia przyszłość i sposoby myślenia kreując przyszłych zwycięzców – od przedszkolaków do przedsiębiorców. Ze Starterem rozwój jest prostszy i  szybszy niż w pojedynkę. Starter zwiększa szanse na sukces startupów inspirując nieszablonowe myślenie i kreatywność już od najmłodszych.

Iwona Rona

Absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni. Od kilku lat zawodowo związana z firmą z branży motoryzacyjnej, gdzie pełni rolę Specjalisty ds. Marketingu. Pasjonatka nowych technologii. Nieustanie poszerzająca swoją wiedzę, zarówno z zasad tworzenia stron internetowych ich optymalizacji jak również z grafiki komputerowej. Dodatkowo powoli nieśmiałe kroki stawia również w fotografii, choć tą traktuje głównie hobbystycznie.

Google Developers Group Trójmiasto

Google Developers Group Trójmiasto Google jest młodą (powstałą w lutym 2012r.) grupą entuzjastów wszelakich technologii wychodzących spod loga Google i nie tylko. Bardzo energiczni, zawsze gotowi do współpracy, pełni pasji – to jedynie kilka z wielu określeń, jakie można przypisać jego członkom. Grupa GDG Trójmiasto sponsoruje także upominki dla naszych prelegentów.

ZeroTurnaround

ZeroTurnaround jest firmą, która za cel postawiła sobie zmienienie technologii Java na bardziej produktywną poprzez stworzenie innowacyjnych, najnowocześniejszejszych technologii, które obniżają koszty pracy zespołów programistycznych. W trakcie każdego spotkania rozlosowywane są dwie komercyjne licencje jRebel‚a, sponsorowane przez firmę ZeroTurnaround.

it.wtrojmiescie.org

Ich celem jest wsparcie integracji i rozwoju trójmiejskiego środowiska ludzi związanych z branżą IT. Na łamach strony publikowane są informacje o najciekawszych wydarzeniach, konferencjach i spotkaniach w regionie.

3hack.pl

Trójmiejski łącznik startupowy. Baza firm i ludzi, aktualności, ogłoszenia, warsztaty, hackatony, konkursy i panele dyskusyjne.

Przyłączenie się do inicjatywy

Jeśli jesteś zainteresowany wspieraniem Trójmiejskiej Grupy Użytkowników Java zachęcamy do zamieszczenia naszego loga wraz z linkiem do strony lub grupy dyskusyjnej. Logo (w dwóch wersjach) do ściągnięcia z sekcji Media.

Dawni sponsorzy i partnerzy

Politechnika Gdańska / Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej

Dzięki uprzejmości zarówno władz Politechniki Gdańskiej jak i Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej w roku 2012 grupa zmieniła miejsce swoich spotkań na jedną z nowocześnie wyposażonych sal wykładowych uczelni. Oprócz pomocy w lokalizacji spotkań uczelnia dostarcza grupie wszelki niezbędny sprzęt multimedialny oraz nieocenioną pomoc administracyjną i merytoryczną.